Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl Abone Olabilirim?

Hafta içi 10.00-18.00 saatleri arasında 0(533) 056 83 19 numaralı telefon numaramızı arayarak ya da WhatsApp veya e-posta aracılığıyla mesaj bırakarak aboneliğinizi başlatabilirsiniz.

Abonelik hediye edebilir miyim? Nasıl yaparım?

Abonelik hediye etmeniz mümkündür. WhatsApp iletişim numaramıza kimin adına abonelik başlatmak istediğinizi yazmanız yeterli.

Abonelik hediye ettiğiniz takdirde 1 adet özel Nebevi Hayat Dergisi baskılı dergi saklama klasörü de hediye!

Yeni yıla girildiğinde aboneliğim yenilenir mi?

Abone olduğunuz yılın aralık ayında iletişim bilgilerinde vermiş olduğunuz numaradan aranırsınız. Açmadığınız takdirde mesaj bırakılır ve yeni yılda abone olmak isteyip istemediğiniz sorulur. Telefonunuza ulaşılamaz veya mesajımıza cevap vermezseniz aboneliğiniz iptal edilir.

Ödeme işlemini nasıl yapabilirim?

İletişim bölümünde bulunan IBAN numarasına abone ücretini Havale&EFT yoluyla gönderebilirsiniz. Not kısmında “… yılı abonelik ücreti” yazılı işlem dekontunu tarafımıza göndermeniz yeterli olacaktır.

Abone olmak için vereceğim bilgiler gizli kalacak mı? Başka firmalarla paylaşılır mı?

Tarafımıza bildireceğiniz her türlü kişisel bilgileriniz KVKK gereğince gizli kalacaktır. Üçüncü bir kişiyle paylaşılmayacaktır.

Adres değişikliği yapmak istiyorum. Ne yapmalıyım?

(0533) 053 83 19 no.lu telefon numaramızı arayın, işleminizi derhal gerçekleştirelim. bilgi@nebevihayatdergisi.com adresine mail atarak da bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Dergim ayın 15’inde kadar tarafıma ulaşmamışsa ne yapmam gerekir?

Lütfen (0533) 053 83 19 no.lu telefon numaramızı arayın ve durumu yetkililere bildirin. Aksaklığın sebebi araştırılır, derginizin en kısa sürede elinize geçmesi sağlanır ve aksaklığın tekrar aşanmaması için gerekli önlemler alınır.